Delegacje i delegaci z 26 Kręgów Seniorów ZHP w ilości 110 seniorów należących do Ogólnopolskiego Ruchu Metodycznego Wspólnota Seniorów Harcerskich w Skulsku im ks. hm. Antoniego Bogdańskiego w dniu 26 stycznia 2019 w Poznaniu w Domu Harcerza przy ul. Widnej 1  wybrali Komendanta Wspólnoty phm. Jerzego Lipińskiego z Mogilna, zastępcę hm. Marek Urbanowicza z Wągrowca, sekretarza Ewę Sucharską z Inowrocławia, członków komendy: pwd. Hannę Kurzawę z Konina, phm. Dorotę Piotrowicz z Koła i pwd. Stefana Harko z Mogilna, skarbnikiem  z poprzednich władz pozostała pwd. Barbara Włodarczyk z Konina. Składam w imieniu Harcerskiego Kręgu Seniorów ZHP ze Słupca najserdeczniejsze życzenia w harcerskiej działalności na rzecz seniorów harcerski ZHP skupionych z całej Polski we Wspólnocie Skulskiej.

Słupecki Krąg Seniorów Związku Harcerstwa Polskiego reprezentowany był przez: hm. Eugeniusza Krajewskiego, hm. Stanisława Przydrygę hm. Władysława Szymańskiego, komendanta, hm. Andrzeja Wolskiego.

Składam w imieniu Harcerskiego Kręgu Seniorów ZHP ze Słupca najserdeczniejsze życzenia w harcerskiej działalności na rzecz seniorów Związku Harcerstwa Polskiego skupionych z całej Polski we Wspólnocie Skulskiej.

hm. Władysław Szymański