P11809672.JPGbaner_oficjalny_hksslupca.png

6 grudnia 2014 Zbiórka Komendy Wspólnoty Seniorów ZHP im. hm. Antoniego Bogdańskiego w Skulsku

6 grudnia 2014

Zbiórka Komendy Wspólnoty Seniorów ZHP im. hm. Antoniego Bogdańskiego w Skulsku

 

   Zbiórka Komendy Wspólnoty Seniorów ZHP im. hm. Antoniego Bogdańskiego w Skulsku odbyła się 6 grudnia 2014 roku w komendzie hufca ZHP Konin przy ul Harcerskiej 4.
   Na spotkaniu przyjęto sprawozdanie z działalności ruchu programowo – metodycznego o zasięgu ogólnopolskim Wspólnoty Seniorów ZHP im. hm. Antoniego Bogdańskiego w Skulsku za rok 2014. Ustalono propozycje do programu ruchu na rok 2015. Odczytano komunikat nr 3/2014 kierowanym do kręgów należących do Wspólnoty. Zapoznano się z prośbami nowych Kręgów o przyjęcie do Wspólnoty. Obecni zostali poinformowani o stanie przygotowań do zbiórki noworocznej, która odbędzie się 17 stycznia 2015 roku w Słupcy.
    Podjęto decyzje dotyczące prowadzenia finansów Wspólnoty.
   Hm. Paweł Napieralski zwrócił uwagę na niektóre zadania podjęte w związku z organizacją Zlotu Ogólnopolskiego dla Seniorów ZHP przez WRKSHiS.
   Zebranie otworzyła komendantka Wspólnoty phm. Iwona Milas a prowadził zastępca hm. Paweł Napieralski. W spotkaniu uczestniczyli: hm. Wieńczysław Celer – zastępca Komendanta Chorągwi Wielkopolskiej, hm. Michał Kałużny - komendant hufca ZHP Konin, zastępcy komendanta Wspólnoty; hm. Paweł Napieralski, hm. Włodzimierz Duch, pwd Jerzy Brzeziński, hm. Zofia Robak sekretarz, pwd. Jerzy Lipiński – kronikarz, pwd. Teresa Szrajbrowska - przewodnicząca Komisji Rewizyjnej.

Uczestnik zbiórki hm. Władysław Szymański, komendant HKS ze Słupcy.

Joomla templates by a4joomla