P11809672.JPGbaner_oficjalny_hksslupca.png

16 grudzień 2020 …”igłą malowane”… artystyczne dzieła pwd. Haliny Szymańskiej z Mogilna

…”igłą malowane”… artystyczne dzieła pwd. Haliny Szymańskiej z Mogilna

     Otrzymałem …”igłą malowane”… od pwd. Haliny Szymańskiej z Kręgu Seniorów Związku Harcerstwa Polskiego z Mogilna miłe pozdrowienia świąteczne na Boże Narodzenie 2020 roku. Wielkim wyróżnieniem jest dla mnie, że mogę choć na zdjęciach oglądać niecodzienną twórczość - piękne obrazy mieniące się  barwnymi kolorami. Domyślam się, że te nićmi haftowane obrazy sprawiają twórcy wiele radości.

     Tak do mnie pisze pwd. Halina. "Władku, bardzo dziękuję za /.../ indywidualne życzenia, ja nie potrafię jeszcze stworzyć tak pięknej pocztówki, chociaż wyklejankami  też  się zajmuję, ale odwzajemniając się  - także życzę Tobie i Twoim najbliższym pięknych świąt Bożego Narodzenia i dużo zdrowia, wspaniałych wspomnień  i wszystkiego co w życiu najlepsze!
W załączniku przesyłam kilka z moich nieprzeliczonych już robótek, wiem, że zajmuje Ciebie taka twórczość...
Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia w zdrowszych czasach..."

     Odpisałem. Halinko, piękne są te Twoje "igłą malowane" arcydzieła. Cieszę się, że mogę oglądać. Postaram się umieścić je na naszej stronie internetowej - jako galerię z życzeniami na Święta Bożego Narodzenia 2020 roku - Twoje świąteczne artystyczne przesłanie -. I ... dużo, dużo zdrowia życzę Tobie i Twoim najbliższym. Niech wreszcie  ten "koronawirus" „wyemigruje”, bo zamknął nas w domach na długo. Ale wszystko mija, i znów gdzieś tam w niedługim czasie będziemy razem na naszym harcerskim seniorskim szlaku.

Władek Szymański ze Słupcy
Słupca, dnia 15 grudnia 2020 rok

Joomla templates by a4joomla