Statystyka

Odsłon artykułów:
553191

10 maj 2017 Dziękuję moim przyjaciołom z Kręgu za ich wszelakie wsparcie. Uchronić od zapomnienia

Dziękuję moim przyjaciołom z Kręgu za ich wszelakie wsparcie. Uchronić od zapomnienia

 

Ukazała się książka (czytaj książkę - kliknij): Ważniejsze wydarzenia w Kręgu Seniorów Związku Harcerstwa Polskiego w Słupcy w latach 2000-2016

Książka jest poprzedzona tekstem zatytułowanym Zamiast wstępu.

Artykuły i teksty kronikarskie daty zawarte w opracowaniu o działalności Harcerskiego Kręgu Seniorów w Słupcy ukazywały się na stronie internetowej Starszyzny i Seniorów Głównej Kwatery Związku Harcerstwa Polskiego. Mogłem kronikarskie wydarzenia napisać dzięki systematycznej działalności Harcerskiego Kręgu Seniorów Związku Harcerstwa Polskiego w Słupcy.

Dziękuję moim przyjaciołom z Kręgu za ich wszelakie wsparcie. Szczególnie dziękuję harcmistrzyni Irenie Pawletko zastępczyni Kierownika Starszyzny i Seniorów Głównej Kwatery a zarazem prowadzącej stronę internetową za umieszczanie artykułów w harcerskim seniorackim Internecie. Dziękuję także za wspieranie mnie w pisaniu tekstów mojej Żonie harcmistrzyni Jadwidze Szymańskiej. Dziękuję za przychylność i za publikowania artykułów i tekstów o pracy Kręgu na łamach Gazety Słupeckiej i za rozpowszechnianie poprzez Biuletyn Senior wydawany przez Wielkopolską Radę Starszyzny i Seniorów harcmistrzowi Pawłowi Napieralskiemu.

Autor - harcmistrz Władysław Szymański
Zbiórka Kręgu Seniorów w Słupcy, dnia 10 maja 2017 roku

Książka w 12 rozdziałach wraz z aneksami na 333 stronach opowiada o wydarzeniach w Kręgu. Jeszcze raz dziękuję wszystkim dzięki którym mogłem uchronić od zapomnienia działalność Kręgu Seniorów ZHP w latach 2000-2016.

 

 

Joomla templates by a4joomla