Statystyka

Odsłon artykułów:
553213

11 styczeń 2017 Pierwsza zbiórka Kręgu Seniorów ZHP w 2017

Pierwsza zbiórka Kręgu Seniorów ZHP w 2017

 
   Przyjęliśmy plan pracy na pierwsze półrocze 2017roku. Komendant poinformował szczegółowo o przebiegu spotkania Wspólnoty. Delegaci wybrali w Poznaniu władze Wspólnoty Skulskiej ZHP im ks. hm Antoniego Bogdańskiego czytaj:
http://www.hksslupca.pl/index.php/wydarzenia-w-hks-2017/324-7-styczen-2017-delegaci-wybrali-wladze-wspolnoty-skulskiej-zhp      
   Hm. Wojtek opowiedział o swoim wyjeździe do Mosiny na Jubileusz 70-lecia orkiestry Harcerskie. Zadał też pytanie - co dalej z historycznym sztandarem Hufca ZHP Słupca? - którym się obecnie opiekuje. Obecnie właścicielem sztandaru jest Komendant Hufca Konin.
   Komendant poinformował, że zespół hm. Andrzej, hm. Stanisław i hm Władysław opracowują historię obozów, zimowisk hufca ZHP Słupca za lata 1956 – 2008. Zespół prosi wszystkich, którzy mogą udzielić choćby najmniejszych informacji o kontakt. – najlepiej z komendantem lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.         Już z góry za pomoc dziękujemy!
   Zbiórka została poprzedzona uroczystością złożenia życzeń imieninowych solenizantom hm. Eugeniuszowi pwd. Krzysztofowi, którzy zafundowali  kawę, herbatę i ciasto.

Joomla templates by a4joomla