P11809672.JPGbaner_oficjalny_hksslupca.png

15 listopad 2015 Modlitwy w intencjach seniorów ZHP z Janowca Wielkopolskiego, Mogilna, Trzemeszna i Słupcy.

Modlitwy w intencjach seniorów ZHP z Janowca Wielkopolskiego, Mogilna, Trzemeszna i Słupcy.

   Już po raz trzeci zaprosił komendant Kręgu Starszyzny Bezimienni z Gniezna hm. Aleksander Sekulski, Zastępca Przewodniczącego Wielkopolskiej Rady Kręgów Starszyzny Harcerskiej i Seniorów na Mszę świętą do Jankowa Dolnego obok Gniezna w intencjach zmarłych seniorów ZHP.
   Podczas Mszy modlono się za: z Gniezna – samarytankę Halinę Borowiak, wędrowniczkę Janinę Osiecką, phm. Jerzego Kaczmarka, pwd. Ewę Zielińską, ks. radcę Władysława Sobańskiego - harcerza Rzeczypospolitej, hm. Ewę Grycz, hm. Marka Tyczaka, Harcerza Orlego Juliana Borowiaka; z Mogilna – pwd. Władysława Nowaka, pwd. Ryszarda Fredeka; z Janowca Wielkopolskiego – hm. Melanię Ogórkiewicz, hm. Mariana Szocińskiego, hm. Mariana Filipiaka, Harcerza Rzeczypospolitej - Kazimierza Szczygielskiego; ze Słupcy – hm. Stanisława Garsztkę, hm. Marię Cwudzińską, hm. Jadwigę Szymańską, phm. Antoniego Dobersztyna; z Trzemeszna – hm. Zdzisława Szymańskiego, hm. Sylwestra Kocha, pwd. Irenę Góralczyk.
   W intencjach zmarłych instruktorów seniorów modliło się 65 seniorek i seniorów z Harcerskich Kręgów Seniorów z: Janowca Wielkopolskiego i Mogilna z Chorągwi ZHP Kujawsko-pomorskiej oraz z Gniezna, Trzemeszna i Słupcy z Chorągwi ZHP Wielkopolskiej.
   Koncelebrowana Msza święta pod przewodnictwem Proboszcza ks. Krzysztofa Woźniaka i ks. Jakuba Dębca, odbyła się kościele pw. Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza w Jankowie Dolnym.
   W Mszy świętej uczestniczyły poczty sztandarowe: ze Sztandarem Hufca ZHP Gniezno i z Harcerskiego Kręgu Seniorów z Mogilna.
   Po spotkaniu do miejscowej świetlicy gospodarze zaprosili na kawę herbatę i ciasto.

Joomla templates by a4joomla