Statystyka

Odsłon artykułów:
553207

17 lipca 2015 Jubileuszowe z okazji 25–lecia Nieobozowej Akcji Letniej w Chałupskach spotkanie.

Jubileuszowe - z okazji 25–lecia Nieobozowej Akcji Letniej w Chałupskach - spotkanie.

   Pwd. Tadeusz Niemczewski 17 lipca (piątek) 2015 roku reprezentował Krąg Seniorów ZHP Słupca na harcerskim spotkaniu jubileuszowym z okazji 25–lecia Nieobozowej Akcji Letniej w Chałupskach. Uczestniczył w apelu jubileuszowym, integracyjnego spotkaniu pokoleń harcerskich a przy kawie i ciastach oklaskiwał piękny występ chóru „Szczepanowianie”. Przy akompaniamencie gitary, na której grał Dh. Mateusz Szmańdy i razem z drużyną harcerską ze Szczepanowa śpiewał wraz z innymi piosenki harcerskie.
   W spotkaniu uczestniczyli: komendant Chorągwi Kujawsko-Pomorskiej ZHP hm. Jerzy Gębara, skarbnik Chorągwi Kujawsko-Pomorskiej ZHP hm. Lucyna Andrysiak, delegacja Rady Miejskiej w Mogilnie na czele z Burmistrzem Leszkiem Duszyńskim, były Burmistrz Jacek Kraśny, delegacja Rady Powiatu Mogileńskiego z przewodniczącym Janem Barteckim, delegacja Rady Gminnej w Dąbrowie z przewodniczącym Władysławem Domagalskim oraz wielu sympatyków harcerstwa także harcerscy seniorzy z Inowrocławia, Janowca Wielkopolskiego, Konina, Mogilna, Słupcy, Trzemeszna.
   Od gości płynęły gorące gratulacje, życzenia, kwiaty, upominki. Gospodarze obdarowali nas pięknymi kubkami, znaczkami okolicznościowymi i mapkami Mogilna. Podziwialiśmy też okolicznościową wystawę.
   Komendantka zaprosiła gości na tradycyjną harcerską grochówkę z kiełbasą i bigos. Dziękujemy Komendzie Hufca ZHP Mogilno i hm. Barbarze Bultrowicz, Komendantce Hufca ZHP i Komendzie Stanicy Nieobozowej Akcji Letniej w Chałupskach oraz hm. Kazimierze Rosińskiej, członkini Komendy Hufca ZHP za zaproszenie nas na to doniosłe wydarzenie.
   Życzymy następnych Jubileuszy i dziękujemy, że od lat jesteśmy na pięknych spotkaniach w bazie harcerskiej w uroczym lesie w Chałupskach.

Joomla templates by a4joomla