Statystyka

Odsłon artykułów:
553235

13 luty 2019 Harcerska zbiórka Kręgu

Harcerska zbiórka Kręgu ZHP w Słupcy

    Na początku obdarowano komendanta piękną różą wraz z gratulacjami w związku z wyróżnieniem na Gali w Poznaniu - nominacja "Niezwyczajny" 2018 roku w kategorii - harcerska służba.

    Komendant opowiedział o wydarzeniach, których był świadkiem na poznańskiej Gali. Stwierdził, iż opowieści a raczej laudacje pięknie charakteryzowały sylwetki wyróżnionych. Wspaniałe towarzystwo współczesnych - nominatów harcerzy ZHP z Wielkopolski.

    W dalszym ciągu zbiórki Kręgu hm. Andrzej Wolski zdał sprawozdanie z poznańskiej zbiórki, na której wybrano komendę Wspólnoty Skulskiej. Nasz Krąg reprezentowali: hm. Eugeniusz Krajewski, hm. Stanisław Przydryga, hm. Władysław Szymański - komendant, hm. Andrzej Wolski.

    Pwd. Stefan Miętkiewicz, grając na akordeonie rozpoczynał piosenki harcerskie.

   W nawiązaniu do propozycji z poprzedniej zbiórki komendant zapoznał obecnych z zadaniami na pierwsze półrocze 2019 roku.

   Hm. Andrzej Wolski wręczył obecnym kartkę z życzeniami z okazji Dnia Myśli Braterskiej 2019 roku.

   Komendant zdał sprawozdanie ze swojej obecności na świetnie zorganizowanym biwaku przez Szczep nr 1 w Słupcy z okazji Dnia Myśli Braterskiej.

   Kawę i pączki na dzisiejsze spotkanie zafundowała sierpniowa solenizantka pwd. Maria Woźniak. Dziękujemy, pączki wyśmienite.

   Zbiórkę zakończyliśmy kręgiem.

hm. Władysław Szymański

 

Joomla templates by a4joomla